Kontakta oss

Kontakta oss

Vi hjälper dig

Behöver du och ditt företag el, fiber, solceller, fjärrvärme eller fjärrkyla. Då har du kommit rätt. Vi på Jönköping Energi hjälper dig med dina energifrågor. Vi hittar den bästa lösningen för just ditt företags behov.

Välkommen att kontakta oss!

Marcus.jpg

Markus Carpvik, Chef Företagsmarknad
036-10 83 65
markus.carpvik@jonkopingenergi.se

Sebastian2.jpg

Sebastian Aguilera, Kundansvarig
036-10 82 53
Sebastian.aguilera@jonkopingenergi.se

Loa2.jpg

Lars-Olof Andresen, Teknisk samordnare
036-10 83 29
lars-olof.andresen@jonkopingenergi.se

MartinBrage2.jpg

Martin Brage, Energiingenjör
036-10 83 49
martin.brage@jonkopingenergi.se

Maria2.jpg

Maria Koivisto, Säljsamordnare
036-10 32 90
maria.koivisto@jonkopingenergi.se

Helena2.jpg

Helena Larsson, Säljare
036-10 83 24
helena.larsson@jonkopingenergi.se

FredrikMagnusson2.jpg

Fredrik Magnusson, Kundansvarig
036-10 82 28
fredrik.magnusson@jonkopingenergi.se

AkeNystrom2.jpg

Åke Nyström, Kundansvarig
036-10 82 86
ake.nystrom@jonkopingenergi.se

Anna-använd3.jpg

Anna Söderberg, Projektledare
036-10 83 77
anna.soderberg@jonkopingenergi.se